Rated 4.9 of 5

Wetstraat – Plaatsing van Mozaïekparket

Voor dit project werd in een gebouw van drie verdiepingen met een totale oppervlakte van ongeveer 200 m² een volledige nieuwe parketvloer geplaatst. De werken werden uitgevoerd rechtstreeks op de bestaande chape, volledig vanaf nul.

Uitvoering

1. Voorbereiding van de ondergrond

De ondergrond werd zorgvuldig geschuurd en geëgaliseerd. Vervolgens werd een extra laag houtplamuur aangebracht om kleine oneffenheden en voegen perfect op te vullen. Na een bijkomende fijne schuurbehandeling werd het oppervlak grondig gereinigd en klaargemaakt voor de plaatsing van het mozaïekparket.

2. Plaatsing en oppervlakteafwerking

Op de voorbereide ondergrond werd mozaïekparket geplaatst in het formaat 7 × 16 cm. Na de plaatsing werd het parket afgewerkt met natuurlijke WOCA olie, aangebracht met Woodboy-machines, wat zorgt voor een warme, egale en duurzame afwerking.

Dit project resulteerde in een grote en visueel sterke realisatie, die ook op foto bijzonder goed tot zijn recht komt. Het gekozen mozaïekparket biedt bovendien twee belangrijke voordelen:

  • Materiaal: vervaardigd uit 100% massief eikenhout, duurzaam en tijdloos
  • Prijs: aanzienlijk voordeliger in vergelijking met klassieke plankenvloeren of visgraatparket

Dankzij deze combinatie is mozaïekparket een esthetische én budgetvriendelijke oplossing voor grotere oppervlaktes.

Gratis offerte

Gratis Offerte